PRACOWNIK OBRÓBKI SKRAWANIEM TOKARZ/ FREZER

Miejsce pracy: Świętochłowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace tokarskie na tokarkach konwencjonalnych i CNC
  • samodzielna realizacja zadań produkcyjnych,
  • utrzymanie stanowiska pracy w należytym stanie,
  • współudział w utrzymaniu należytego stanu hali produkcyjnej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe
  • minimalne praktyczne doświadczenie w pracach na tokarkach
  • chęć do pracy i zaangażowanie

OFERTA:

  • stała praca w stabilnej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, referencje, list motywacyjny, itp.) na adres email: aleksandra.krzyzowska@fena.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).