INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Świętochłowice

OPIS STANOWISKA:

  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z Klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowywanie i dostarczanie Klientom ofert
  • aktywne działania w celu pozyskania nowych klientów
  • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • dbałość o kontakty posprzedażowe z Klientami
  • dbałość o wizerunek pracodawcy i marki

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i znajomość technik sprzedaży
  • duże zaangażowanie, samodzielność w działaniu i pomysłowość
  • kreatywność
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, referencje, list motywacyjny, itp.) na adres email: aleksandra.krzyzowska@fena.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).